Projekty małych domów to świetne rozwiązanie dla singli

 

W poszukiwaniu projektów małych domów, biuro e-domy.pl/ odwiedził już nie jeden singiel. Spora część singli marzy o skromnym budynku z ogrodem, gdyż znudziło im się już mieszkanie w blokach. Niektóre oferty z katalogów nie przekraczają 100 metrów kwadratowych, więc wielkością nie różnią się od dużych mieszkań w bloku. Istotną różnicą jest fakt, że projekt małego domu to także ogród oraz prywatny garaż, kluczowe udogodnienia dla wielu osób.

 

  • Budynki do 100 metrów kwadratowych nie oznaczają jednak braku przestrzeni czy też niedostatków w wygodzie. Zdecydowana większość projektów małych domów to dwie sypialnie, więc bez problemu można przenocować kogoś z rodziny lub znajomego. Ponadto, takie plany budynków sprawdzą się również świetnie, jeśli singiel postanowi zmienić swój stan cywilny i założyć rodzinę.

 

  • Wielu singli docenia projekty małych domów także ze względu na prywatność, o którą tak trudno w mieszkaniach w blokach. Ogromny atut prezentowanych obecnie ofert, czyli przestronny i słoneczny taras połączony z ogrodem, to doskonałe miejsce do pracy, wieczorów z książką oraz spotkań z przyjaciółmi. Projekty małych domów to także innowacyjne technologie pozwalające na obniżenie kosztów utrzymania domu – bardzo ważna kwestia dla singla.