Mały dom gorszy niż duży?

 

Niektóre osoby lubią kupowanie dużych rzeczy. To dla nich symbol pewnego rodzaju luksusu i sukcesu. Doskonale to rozumiem, ponieważ jesteśmy postrzegani przez pryzmat właśnie tego co posiadamy. Często wystarczy ubrać się inaczej i już społeczeństwo nas inaczej odbiera.

 

Projekty małych domów niestety nie wyglądają tak majestatycznie jak duże, jednak mimo to według mnie wyglądają ładnie. Jeżeli nie wierzysz to sprawdź ofertę firmy E-Domy , która zajmuje się między innymi oferowaniem gotowych projektów małych domów.

 

  • Tak naprawdę małe domy nie są w niczym gorsze od dużych, a w wielu przypadkach są lepsze.
  • Nie planujesz zakładać dużej rodziny – jeżeli planujesz żyć w modelu 2+2, albo 2+1, to wtedy budowanie dużego domu mija się z celem. Nie wykorzystasz powierzchni i wszystkich pomieszczeń. Natomiast gdy wybierzesz projekt małego domu, to wykorzystasz swój dom w całości.
  • Chcesz dobrze zagospodarować powierzchnie w swoim domu – projekty małych domów robią to świetnie. Nie znajdziesz tutaj zbędnych powierzchni. Przebywając w takim domu ma się wrażenie, że każdy metr jest tutaj świetnie zagospodarowany. I to nie jest w żadnym stopniu słabe uczucie, wręcz przeciwnie.

 

Wbrew pozorom nic tutaj nie jest upchane – to przekonanie ma wiele osób, jednak jest ono zdecydowanie błędne

 

Projekty małych domów to świetne rozwiązanie dla tych, co nie planują zakładać dużej rodziny. Świetny wygląd łączą z funkcjonalnością, dlatego z czystym sumieniem polecam je każdemu.