Dzień i noc w projektach domów z poddaszem

Autorzy projektów domów z poddaszem firmy https://www.e-domy.pl postanowili zaproponować swoim klientom bardzo praktyczne rozwiązanie, czyli podział domu na sferę dzienną i nocną. O co w tym chodzi? Parter w takich budynkach to przestrzeń, w której spędzamy większość dnia. Zgodnie z większością ofert z katalogów, kuchnia połączona z jadalnią, salon z tarasem, skromna łazienka, a czasami także gabinet znajdują się na parterze. To tu toczy się też nasz życie towarzyskie. Piętro w przypadku projektów domów z poddaszem to zaciszna sfera wygodnych sypialni i przestronnej łazienki dla całej rodziny.

Podział na sferę nocną i dzienną okazał się strzałem w dziesiątkę, a szukający projektów domów z poddaszem pokochali takie rozwiązanie. Dla wielu z nas taki podział budynku jest po prostu bardzo praktyczny. Jeśli chcemy odpocząć wystarczy przenieść się na piętro i znajdziemy się z dala od gwaru codziennego życia toczącego się na parterze. Rozdzielenie budynku na dwie sfery w projektach domów z poddaszem ma jeszcze jedną, niebywałą zaletę. W bardzo łatwy sposób możemy zachować prywatność, gdy odwiedzają nas goście.

Projekty domów z poddaszem są spełnieniem marzeń wielu klientów, którzy od dzieciństwa marzyli o strychu zaadaptowanym na powierzchnię mieszkalną. Nie musimy się również martwić o skosy i brak właściwego oświetlenia, gdyż autorzy projektów domów z poddaszem przewidzieli ewentualne niedogodności i zadbali o odpowiednią wysokość pomieszczeń oraz ilość okien.