„Dom dla Ciebie, Twojej rodziny” – spójrz na projekty domów jednorodzinnych i wybierz coś dla siebie.

Pod hasłami „dom dla Ciebie i Twojej rodziny” oferuje jedna z najlepszych firm e-domy.pl autorskie projekty domów jednorodzinnych. Nasza firma składa się z wybitnych architektów, którzy całą swoją pasję przelali w projekty domów jednorodzinnych, ale nie tylko. W naszej ofercie posiadamy szereg projektów domów jednorodzinnych i ich wariantów. Nasz priorytet to oryginalne projekty domów o funkcjonalnej przestrzeni mieszkalnej i atrakcyjnym wyglądzie. Dążymy do różnorodności, dlatego znajdziesz u nas zarówno tanie projekty domów wolnostojących, bliźniaków lub szeregowych, jak i projekty większych domów a mianowicie willi podmiejskich, czy ekskluzywnych domów dla wymagających.

Nasze gotowe projekty domów jednorodzinnych to propozycja dla osób marzących o własnym czterech kątach. Od początku stawiamy na wysoki poziom opracowania naszej dokumentacji projektów domów jednorodzinnych oraz jej zgodności z przepisami budowlanymi, dlatego też zanim nasze projekty trafią do waszych rąk, przechodzą proces dokładnego sprawdzania poprawności ich wykonania. Nie oznacza, że nie masz wpływu na układ swojego domu – we współpracy z architektami możemy „stworzyć” projekt domu jednorodzinnego na indywidualne potrzeby.

Oferujemy również oryginalne koncepcje nowoczesnych budynków, wyróżniających się ciekawą bryłą, wykorzystaniem wyjątkowych materiałów, o nowoczesnych elewacjach, jak i harmonijne plany domów skierowanych do rodzin doceniających klasyczne formy oraz sprawdzone rozwiązania. Nasze projekty to projekty domów gotowe do realizacji, nie zwlekaj i spójrz co dla Ciebie mamy! Interesują Ciebie małe domy?

Poniższa tabela przedstawia ich wycenę.

Powierzchnia użytkowa

Cena projektu

56, 0 m2 z garażem

2 490 zł

112, 0 m2 z garażem

4 490 zł

56, 0 m2 bez garażu

2 400 zł

71, 8 m2 z garażem

3 240 zł

66, 05 m2 z garażem

2 600 zł

72, 01 m2 bez garażu

2 960 zł

96, 03 m2 bez garażu

3 340 zł

64, 08 m2 z garażem

2 980 zł

74, 05 m2 bez garażu

2 580 zł